Flagi na płot - Flagfanatics
Flag Fanatics to firma specjalizująca się w produkcji flag w całości szytych, wykorzystywanych w głównej mierze na wydarzeniach sportowych, ale również na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, masowych.
Flagi w całości szyte. Flagi na płot. Flagi sektorowe. Flagi na kij. Flagi szyte. Flagi drukowane.
479
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-479,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

FLAGI NA PŁOT

Produkt szyty w 100% – co to znaczy?

To co wyróżnia nasz produkt spośród konkurencji, to metoda tworzenia flag, gdyż są w całości szyte – tzn. przygotowujemy wszystkie niezbędne elementy z tkaniny (litery, herby miasta bądź klubu, postacie etc.), a następnie naszywamy je na uprzednio przygotowane tło.
Flagi nie posiadają elementów nadrukowanych, malowanych czy też prasowanych.
Szyjemy flagi najprostsze, składające się wyłącznie z napisu, oraz takie na których ma się znaleźć postać historyczna, ważna osoba związana z klubem bądź portret zmarłej osoby – które, również są w całości szyte!
Nasz zespół dba o każdy, nawet najdrobniejszy element na fladze, dzięki czemu uzyskujemy wspaniały efekt końcowy, który zachwyca najbardziej wymagających.

 

Rękodzieło.
Materiał – tkanina poliestrowa (190 – 200 g/m2), wodoodporna

Dlaczego warto wybrać flagę szytą?

  • tkanina jest mocna i trwała,
  • kolory przez lata pozostają niezmienne – nie blaknie,
  • flaga nie prześwituje,
  • materiał jest wodoodporny, dzięki czemu flagi nie trzeba suszyć.

flagi_na_plot_1
flagi_na_plot_2